Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

poniedziałek, 17 marzec 2014 18:21
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Delegacja Republiki Mołdawii w Polsce

W dniach 13 - 14.03.2014 r. w Warszawie, przebywał wiceminister Rolnictwa i Przemysłu Spożywczego Republiki Mołdawii G. Gaberi wraz z grupą przedstawicieli mołdawskiego biznesu.

Celem wizyty mołdawskich gości było omówienie możliwości współpracy gospodarczej w sektorze rolno - spożywczym między RP a RM oraz rozwoju kontaktów handlowych między polskim, a mołdawskim biznesem.Polskiej delegacji przewodniczył Wiceminister Gospodarki A. Dycha.W dniu 14.03.2014 r. w gmachu Ministerstwa Gospodarki RP w Warszawie odbyło się spotkanie robocze obydwu delegacji z udziałem przedstawicieli biznesu z obu krajów.

 

Stanowiło ono dobrą okazję do zaprezentowanie przez poszczególne firmy swojego profilu działalności oraz nawiązania i rozwoju kontaktów handlowych pomiędzy polskimi i mołdawskimi firmami.

 

Ze strony Instytutu INTL w spotkaniu uczestniczył prezes A. Żurek, który m.in. zaprosił polski i mołdawski biznes na Międzynarodowe Targi Żywności www.worldfood.pl, które odbędą się w dniach 9 -11.04.2014 r. w Warszawie.

 

Przedsiębiorcy z Mołdawii reprezentowali branżę winiarską, owocowo -warzywną oraz hodowli zwierząt.

 

Autor: Instytut INTL

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.