Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

Aktualności - Instytut INTL

Instytut INTL angażuje się w powstanie nowego kierunku studiów! Podpisaliśmy właśnie z PWSZ im. Witelona w Legnicy list intencyjny o nawiązaniu współpracy przy tworzeniu studiów o profilu praktycznym Inżynieria produkcji i logistyki, który ma ruszyć od nowego roku akademickiego 2021/2022.

Opublikowano w Newsy

Kolejne testy naszych dronów już za nami! Tym razem 17 marca 2021 zespół naszego start-upu NeuroSpace odwiedził magazyn Unico Logistics w Nowej Wsi Wrocławskiej.

Opublikowano w Newsy

W najbliższy czwartek 18 marca 2021 o godz. 18:00 porozmawiamy o innowacjach, sztucznej inteligencji i dronach w Logistyce 4.0 podczas webinaru organizowanego przez Wyższa Szkoła Logistyki WSL w Poznaniu.

Opublikowano w Newsy

Zespół naszego start –upu INTL Robotics 25 lutego 2021r. przeprowadził wideo-rejestrację 360° korytarza drogowego na odcinku Szczecin - Stargard. Prace były związane z detekcją potencjalnych przeszkód i innych zagrożeń dla wykonywanych kilkanaście razy dziennie transportów rur gazowych do magazynu w okolicach Stargardu na potrzeby inwestycji Baltic Pipe Project.

Opublikowano w Newsy

Marcowe spotkania inżynierów i webinaria technologiczne już przed nami! Instytut INTL Sp. z o.o. otrzymał zaproszenie na kolejny cykl Webinariów organizowanych przez Panów Bartosza Janiuka oraz Cezarego Brzozowskiego z Koła Inżynierów przy Wyższej Szkole Bankowej w Opolu.

Opublikowano w Wydarzenia

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.