Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

Aktualności - Instytut INTL

Nasz start-up NeuroSpace po raz pierwszy na łamach magazynu Logistics Manager! Serdecznie zapraszamy do lektury publikacji pt.: "Pierwsza w Europie komercyjna inwentaryzacja w pełni autonomicznym dronem made in Poland", który ukazał się 24 listopada br. w internetowym wydaniu Logistics Manager w zakładce INTELIGENTNE TECHNOLOGIE.

Opublikowano w Newsy

Nasz start-up NeuroSpace otrzymał podziękowania i list referencyjny od firmy Beltruboprovodstroy z Mińska za wsparcie udzielone przy filmowej dokumentacji budowy gazociągu w północno-zachodniej Bułgarii.

Opublikowano w Newsy

Instytut INTL otrzymał od Bonnier Business Polska wydawcy Puls Biznesu podziękowanie za udział w panelu dyskusyjnym podczas XVII Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA oraz aktywne zaangażowanie przy całym projekcie.

Opublikowano w Newsy

Prezydent USA John F. Kennedy w swoim słynnym Moon Speech na Rice Stadium 12 września 1962 roku powiedział: "We choose to go to the moon in this decade and do the other things, not because they are easy, but because they are hard (...) because that challenge is one that we are willing to accept, one we are unwilling to postpone, and one which we intend to win, and the others, too".

Opublikowano w Wydarzenia

Jest nam miło poinformować, że 6 listopada 2020 Instytut INTL nawiązał współpracę z FANUC Polska! Polski oddział we Wrocławiu jest częścią globalnego koncernu FANUC, którego centrala znajduje się w Oshino-mura w Japonii.

Opublikowano w Newsy
poniedziałek, 02 listopad 2020 22:51

Instytut INTL na targach Antycovid EXPO Kraków

Targi Antycovid EXPO Kraków już za nami! W dniach 14-15 października 2020 Instytut INTL wspierał swojego partnera strategicznego Liquid Technologies podczas pierwszej imprezy targowej w kraju dotyczącej szeroko pojętej ochrony i zabezpieczeń przed COVID19.

Opublikowano w Newsy

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.