Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

niedziela, 08 listopad 2020 00:00
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rozpoczęcie współpracy Instytut INTL z FANUC Polska

Jest nam miło poinformować, że 6 listopada 2020 Instytut INTL nawiązał współpracę z FANUC Polska! Polski oddział we Wrocławiu jest częścią globalnego koncernu FANUC, którego centrala znajduje się w Oshino-mura w Japonii.

Firma jest jednym z największych na świecie producentów robotów przemysłowych z ponad 40 letnim doświadczeniem, oferująca nie tylko szerokiej gamy roboty do wszechstronnego zastosowania, ale również najwyższej klasy automatykę przemysłową, sterowniki PLC, serwonapędy, silniki, systemy sterowania numerycznego CNC, wizualizacji i sterowania.

 

Nasze pierwsze spotkanie z Fanuc, rozpoczęliśmy od obowiązkowej dezynfekcji przy pomocy robota współpracującego Fanuc Robot CR-7iA. Roboty współpracujące, znane właśnie "COBOTAMI", stworzone są do bezpośredniej współpracy z ludźmi, dzięki czemu zasługują na miano istotnych członków zespołu, zwiększających wartość firmy. Roboty nowej generacji CRX pełnią szczególną rolę na liniach montażowych, gdzie przejmują zadania ciężkie, niebezpieczne i powtarzalne, chroniąc zdrowie ludzi.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego nowego partnera na bit.ly/fanuc-crx

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.