Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

Aktualności - Instytut INTL

Dnia 3 lutego 2021 zespół INTL Robotics przeprowadził inwentaryzację objętości materiałów sypkich składowanych na hali produkcyjnej zakładu Geberit w Kole. Pomimo stosunkowo niedużej ilości asortymentu, z uwagi na jego wysoką wartość, precyzyjne określenie objętości było jak najbardziej zasadne.

Opublikowano w Newsy

Kolejne testy naszego drona już za nami!!! Tym razem wrocławska ekipa NeuroSpace w dniach 28 stycznia - 5 luty 2021 przeprowadzała próby automatycznego systemu inwentaryzacji za pomocą samosterowalnych dronów w magazynie wysokiego składowania Raben Group w Gniewomierzu pod Legnicą.

Opublikowano w Newsy

Jest nam miło poinformować, że 22 stycznia 2021 otrzymaliśmy referencje od VIVE Textile Recycling! Zadanie powierzone nam przez VIVE Group dotyczyło inwentaryzacji pryzmy tekstyliów o łącznej masie ok 5 000 ton. Do wyznaczenia objętości i łącznej wagi tych tekstyliów zaangażowany został bezzałogowy statek powietrzny.

Opublikowano w Newsy

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.