Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

wtorek, 05 listopad 2019 00:00
Oceń ten artykuł
(1 głos)

VI Misja Instytut INTL do Mołdawii już za nami!

Druga w tym roku misja Instytut INTL do Mołdawii już za nami! W dniach 10-13.10.2019 odbyła już VI edycja wyjazdu szlakiem mołdawskich winnic organizowana wspólnie z Vinaria din Vale Polska.

Tym razem zebrała się całkiem spora bo licząca aż 13 osób grupa pasjonatów wina, reprezentująca niemal wszystkie regiony naszego kraju. Dominującą branżą wśród naszych uczestników był tym razem sektor automotive. W programie misji oprócz prezentacji potencjału gospodarczego i możliwości inwestycyjnych prowadzenia biznesu w Mołdawii odwiedziliśmy również Konsulat RP w Odessie na Ukrainie. Wyjazd to również możliwość poznania bogatej kultury tego mało jeszcze znanego regionu Europy, lokalnej kuchni i ludzi tam żyjących a także nawiązania nowych znajomości wśród samych uczestników misji.

 

Grupa odwiedziła m.in. słynną winnicę Cricova, Kiszyniów stolicę i główny ośrodek gospodarczy kraju, zamek Turków Osmańskich z XVI wieku w Benderach a także jako pierwsza do tej pory jedną z najbardziej znanych w regionie, wytwórnię koniaków KVINT w Tyraspolu - stolicy separatystycznej republiki Naddniestrza, gdzie znajduje się jedyna na świecie butelka koniaku, która poleciała w kosmos z radzieckimi kosmonautami a co najciekawsze, wróciła z powrotem na Ziemię w stanie nienaruszonym!!!

 

Dziękujemy bardzo za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszej wyprawy!

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.