Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

wtorek, 18 marzec 2014 20:38
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wygraj bezpłatne zaproszenie na Targi World Food Warsaw 2014!

W dniach 9-11 kwietnia br. roku zapraszamy Państwa na Międzynarodowe Targi Żywności w Warszawie w Centrum Expo XXI - World Food Warsaw 2014.

Organizatorem jest firma Lentewenc Sp. z o.o. (ITE Group Plc.), specjalizująca się w organizacji profesjonalnych, międzynarodowych targów branżowych i konferencjach na terenie Europy Wschodniej oraz Azji.

 

Instytut INTL jest patronem medialnym oraz merytorycznym wydarzenia.

 

Wystawa World Food 2014 przeznaczona jest przede wszystkim dla przedsiębiorców związanych z branżą rolno-spożywczą, którzy chcą nawiązać bezpośrednie kontakty, wymienić się doświadczeniami, zaprezentować oraz zapoznać się z globalnymi trendami oraz zapotrzebowaniem rynku na produkty i usługi.

 

Instytut INTL jako partner merytoryczny oraz medialny bierze czynny udział w przygotowaniach do targów World Food Warsaw 2014. Nasi przedstawiciele wezmą udział w panelach dyskusyjnych, gdzie podzielą się z uczestnikami zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy na panel Instytutu INTL: Egzemplifikacja rynków wschodnich: Białoruś, Rosja, Ukraina, Mołdawia, Azja Centralna (Kazachstan, Uzbekistan), a w nim: "Potencjał i możliwości eksportowe na rynki wschodnie", "Wyzwania logistyczne na rynkach wschodnich + case study - organizacja misji handlowych na Wschód", "Finansowanie na rynkach wschodnich oraz ubezpieczenie należności", "Uwarunkowania kulturowe + marketing na rynkach wschodnich".

 

Serdecznie zapraszamy profesjonalistów związanych z sektorem spożywczym oraz osoby bezpośrednio zainteresowane branżą rolno-spożywczą oraz możliwościami handlowymi i inwestycyjnymi na Wschodzie.

 

Jeśli chcesz otrzymać od nas bezpłatne zaproszenie na targi World Food Warsaw, polub nas na 1395198261 FaceBook 32x32 następnie napisz do nas na biuro@instytutintl.pl

 

Więcej informacji, kontakt:

 

Anna Żurek
Kierownik ds. Handlu i Marketingu
E-mail: anna.zurek@instytutintl.pl
Tel.: + 48 606 682 217

 

Justyna Szczęsny
Specjalista ds. Raportów i Analiz
E-mail: justyna.szczesny@instytutintl.pl
Tel.: +48 696 015 238

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.