Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

wtorek, 18 grudzień 2012 18:50
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Międzynarodowe wyróżnienia

Firma Iveco otrzymała ostatnio dwa prestiżowe międzynarodowe wyróżnienia: w Chinach nową ciężarówkę Naveco Chaoyue uznano za "Samochód Ciężarowy Roku 2013 – Chiny", z kolei w Brazylii model Iveco Tector Attack uzyskał nagrodę AutoData w kategorii pojazdów ciężarowych.

To kolejne dowody uznania po przyznaniu modelowi New Stralis Hi-Way tytułu „Samochód Ciężarowy Roku 2013” – 25 wiodących czasopism z branży pojazdów użytkowych uznało go za pojazd ciężarowy, który „wniósł największy wkład w wydajność transportu drogowego w kilku aspektach, takich jak oszczędność paliwa, bezpieczeństwo, łatwość prowadzenia, wygoda i minimalny wpływ na środowisko”.

 

Podczas dorocznych targów motoryzacyjnych w chińskim mieście Guangzhou lekka ciężarówka Naveco Chaoyue otrzymała tytuł „Samochód Ciężarowy Roku 2013 – Chiny”. Pojazd stanowi efekt współpracy Iveco z Nanjing Automotive Corporation. Nagroda jest przyznawana przez China Automotive News, jedną z największych krajowych agencji informacyjnych w branży motoryzacyjnej, a jury składa się ze specjalistów z sektora motoryzacji i logistyki, pracowników naukowych wyższych uczelni i badaczy.

 

Specjaliści z chińskiego Instytutu Badawczego Technologii Motoryzacyjnej przeprowadzili serię testów, podczas których ocenili technologię, ergonomię, estetykę i łatwość prowadzenia pojazdu. Dzięki zastosowaniu silnika FPT F1C i innych innowacyjnych technologii Naveco Chaoyue wyróżniał się na tle siedmiu konkurencyjnych modeli doskonałymi osiągami w stosunku do mocy, układem hamulcowym, przyspieszeniem i niską emisją hałasu.

 

Źródło: logistyczny.com

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.