Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Arabic (AR) Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

wtorek, 18 grudzień 2012 18:42
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kongres Stowarzyszenia Młodzieży Chińskiej w Polsce – Chinese Youth in Poland

16 grudnia w Sękocinie Starym pod Warszawą odbył się uroczysty Kongres Stowarzyszenia Młodzieży Chińskiej w Polsce – Chinese Youth in Poland. Kongres był uroczystą inauguracją działalności Stowarzyszenia w Polsce.

Kongres został uroczyście otwarty przez Pana Ambasadora Chin w Polsce – Jego Ekscelencję Xu Jian. Gościem honorowym wydarzenia był Waldemar Pawlak. Uczestnicy Kongresu mieli możliwość posłuchać tradycyjnych, chińskich występów artystycznych, zapoznać się z kulturą oraz potencjałem gospodarczym Chin, a także spróbować smaczne, chińskie dania.

 

Stowarzyszenie Chinese Youth in Poland jest organizacją społeczną non-profit założoną z dobrowolnej inicjatywy młodych Chińczyków mieszkających w Polsce. Celem Stowarzyszenia jest współpraca obywateli chińskich mieszkających w Polsce, działania na rzecz zacieśniania przyjaźni pomiędzy narodami Polski i Chin. Młodzi Chińczycy kierują się zasadami „trzech posług”: służba na rzecz członków Stowarzyszenia, służba na rzecz rodaków z Chin zamieszkujących w Polsce, służba na rzecz zacieśniania przyjaźni i współpracy między Polską, a Chinami. Członkowie planują organizowanie częstych imprez kulturalnych i rozrywkowych, chcą promować kulturę chińską w Polsce, prezentować mocne strony Polski w zakresie jej położenia, talentów, informacji oraz możliwości ekonomicznych w Chinach. Każda ze stron, zarówno polska, jak i chińska, będzie mogła wzajemnie bardzo wiele się od siebie nauczyć.

 

Instytut INTL pragnie podziękować Radzie Stowarzyszenia za zaproszenie na Kongres. Instytut INTL reprezentowała Aleksandra Comi (Dział Prawny). 

Copyright 2011 - 2014 Instytut INTL. All rights reserved.