Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

wtorek, 09 kwiecień 2013 18:36
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Scania na targach Bauma

Scania zaprezentuje na targach Bauma 2013 szeroką ofertę produktów i usług powstałych w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

Na swoim stoisku Scania pokaże pełną gamę dziewięciu silników Euro 6, z premierowym V8 Euro 6 na czele oraz wytrzymałymi pojazdami budowlanymi zapewniającymi kierowcy inteligentne wsparcie zautomatyzowanej skrzyni Scania Opticruise z nowymi funkcjami. Ponadto przedstawione zostaną najnowsze udoskonalenia w zakresie stylizacji i aerodynamiki.

 

Scania przedstawi także silniki przemysłowe zgodne z najnowszymi standardami emisji spalin. Jednostki te są wykorzystywane do zasilania agregatu prądotwórczego Scania Genset, który zostanie po raz pierwszy zaprezentowany w Europie. Na stoisku zewnętrznym znajdzie się mobilny warsztat, przydatny do prowadzenia napraw i obsługi pojazdów w terenie, np. w kopalniach odkrywkowych.

 

Scania wspiera klientów w zwiększaniu ich zysków. Kompleksowe rozwiązania serwisowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań daleko wykraczają poza przeciętne standardy obsługowe. Nowa, zdalna diagnostyka Scania Remote znacząco polepsza dyspozycyjność klientów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ekspozycją stoiska Scania w hali B4, 102/202 

 

Źródło: nm.pl

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.