Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

środa, 12 grudzień 2012 20:14
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Specjalna edycja Maxity Wywrotka - mała ciężarówka, a wiele możliwości

Renault Trucks oferuje nową, specjalną edycję Maxity Wywrotka. Ten niezwykle zwrotny pojazd z uniwersalną, pełnowymiarową wywrotką świetnie sprawdzi się zwłaszcza w sektorze ogrodniczym. Dostępny od ręki w atrakcyjnej cenie, może zostać skonfigurowany na życzenie klienta.

Specjalna edycja Maxity to przede wszystkim małe gabaryty i doskonała zwrotność. Oprócz uniwersalnej wywrotki znajdziemy również pełnowymiarowy schowek pomiędzy skrzynią i kabiną oraz podwójną belkę pod przyczepę (zaczep kulowy z zatrzaskiem). Boczne ściany, tylne drzwi i drabina zostały zabezpieczone PCV. Ponadto, Klienci mogą zamówić dodatkowe opcje, aby dostosować pojazd do swoich potrzeb. Maxity Wywrotka jest dostępny „od zaraz” w całej sieci Renault Trucks i sprzedawany jest wraz z 3-letnią gwarancją na podwozie oraz zabudowę.

 

Philippe Curel, właściciel firmy “Exploitation Forestière”, specjalizującej się w stolarstwie, wycince drzew oraz budowie drewnianych domów, wybrał właśnie edycję specjalną Maxity: „Potrzebowałem bardzo pilnie zabudowanego pojazdu i znalazłem taki u konkurencji, jednak przedstawiciel Renault Trucks pokazał mi Maxity Wywrotkę”, wyjaśnia. ”Przekonał mnie, że mogę zaufać jego firmie”.

 

Inny klient, Alain Cintrat, burmistrz francuskiego miasta Essoyes, szukał pojazdów do porządkowania ulic i parków: „Przedstawiciel Renault Trucks bardzo szybko się ze mną skontaktował. Zaproponował mi produkt, który spełniał moje oczekiwania i był dostępny od ręki. To praktyczny i uniwersalny pojazd, który można skonfigurować w taki sposób, aby odpowiadał naszym potrzebom.”

 

Źródło: dobralogistyka.pl

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.