Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

czwartek, 27 sierpień 2015 09:50
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Misja Gospodarcza firm polskich do Kazachstanu i Kirgistanu

W dniach 11-17 października br. odbędzie się Misja Gospodarcza firm polskich do Kazachstanu i Kirgistanu organizowana przez SCC SILESIA CHAMBER OF COMMERCE LTD.

Republika Kazachstanu jest krajem Euroazjatyckim z dostępem do Morza Kaspijskiego, powstałym w 1991 roku po rozpadzie ZSRR. Graniczy z Chinami, Kirgistanem, Turkmenistanem, Uzbekistanem oraz Federacją Rosyjską.

 

Kazachstan ma bliskie relacje z Polską. Kazachstan za względu na to, że jest głównym graczem Euro-Azjatyckiej Wspólnoty Gospodarczej jest dla polskich przedsiębiorców bardzo dobrym zapleczem do prowadzenia interesów.

 

Republika Kirgistanu jest krajem Azjatyckim nastawionym na rolnictwo. Jej głównymi partnerami handlowymi są Rosja, Kazachstan oraz Chiny. Polskie przedsiębiorstwa są tu jednak bardzo dobrze postrzegane i cieszą się dobrą renomą.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w misji. Więcej informacji na stronie:

http://www.scc.org.pl/CMS/KAZACHSTAN15/KAZ15.html

 

Źródło: SILESIA IZBA HANDLOWA Sp. z o.o.

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.