Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

wtorek, 09 wrzesień 2014 20:40
Oceń ten artykuł
(1 głos)

XIII Edycja Podyplomowych Studiów Handlu ze Wschodem w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie - nabór trwa, przewidywane rozpoczęcie Studiów: 27.09.2014!

Rynki wschodnie to nie tylko Rosja ale cała Azja, która bardzo szybko nadgania dystans jaki dzieli ją od Europy oraz USA.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o procesach zachodzących na rynkach państw szeroko pojętego Wschodu, poznać praktyków, przeprowadzić własne case study to w imieniu Instytutu INTL oraz SGH w Warszawie serdecznie zapraszam na kolejną XIII już edycję Podyplomowego Studium Handlu ze Wschodem.

 

Cele studiów jest przekazanie kompleksowej i aktualnej wiedzy, nie tylko ekonomicznej, dotyczącej m.in. specyfiki rynków wschodnich, uwarunkowań kulturowych i biznesowych tych rynków, najważniejszych elementów zagranicznej polityki ekonomicznej Polski, w tym wobec rynków wschodnich w kontekście członkostwa Polski w Unii Europejskiej oraz Partnerstwa Wschodniego oraz problemów międzynarodowych stosunków gospodarczych.

 

Rekrutacja jest otwarta i odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń. Wniesienie opłaty oraz złożenie w sekretariacie kompletu wymaganych dokumentów jest równoznaczne z przyjęciem. Dokument podstawowy: odpis dyplomu ukończenia szkoły wyższej – dyplom licencjata lub magistra.

 

Wykładowcami studiów są pracownicy naukowi Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na rynkach wschodnich, pracownicy instytucji centralnych zajmujący się handlem ze Wschodem, autorzy przewodników biznesu na rynkach wschodnich, pracownicy polskich placówek ekonomicznych za granicą oraz przedstawiciele zagranicznych placówek handlowych w Polsce.

 

Kierownik Studiów jest prof. dr hab. Kazimierz Starzyk.

 

Opłata za całość studiów wynosi 6 000 zł. Czesne obejmuje koszt zakupu materiałów dydaktycznych, a także koszt wydania świadectwa ukończenia studiów. Istnieje możliwość opłaty w dwóch ratach.

 

Wszelkich informacji udziela Pani Anna Karpińska, e-mail: anna.karpinska@sgh.waw.pl
Kolegium Gospodarki Światowej
ul. Madalińskiego 6/8, Budynek M, pok. 33; 02-513 Warszawa
Tel: 22 564 93 49, 564 93 50; Fax: 22 646 61 15

 

Zachęcam do obejrzenia filmiku z jednych z zajęć z poprzedniej edycji:

Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.