Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

piątek, 31 październik 2014 08:42
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Spotkania B2B na InterCHARM 2014

Podczas targów kosmetycznych InterCHARM odbywały się spotkania B2B oraz spotkanie w Polskiej Ambasadzie w Moskwie.

Podczas spotkań B2B można było porozmawiać z wystawcami ukierunkowanymi na współpracę biznesową. Uczestnicy mieli możliwość wymiany informacji o innowacyjnych technologiach, nowych trendach, a także szansę na wyszukiwanie partnerów biznesowych i technologicznych. Uczestnicy sami mogli wybrać partnerów do rozmów zgodnie z typem poszukiwanej współpracy. Naszym zdaniem dobrze dobrany kooperant do rozmów może wróżyć sukces na przyszłość. Podczas InterCHARM można było porozmawiać z przedstawicielami branży kosmetycznej z całego świata, co miejmy nadzieje przyniesie pożądane efekty.

 

Podczas trzydniowych targów odbyło się też spotkanie zorganizowane przez Ambasadę Rzeczypospolitej w Moskwie, które otworzył Kierownik WPHI Radca-Minister Marek Ociepka. Spotkanie zorganizowane zostało w celu nawiązania kontaktów polsko-rosyjskich firm farmaceutycznych. Pan Ociepka zainicjował rozmowy pomiędzy kontrahentami obu państw by pokazać, że relacje biznesowe pomiędzy naszymi krajami nie patrzą na karty historii, ale żyją swoim życiem, a zwłaszcza codziennością. Można było to w szczególności zaobserwować podczas wydanego po spotkaniu przyjęcia, w którym również mieliśmy okazję uczestniczyć i spróbować wyśmienitej polskiej kuchni.

 

Mamy nadzieję, że po tych spotkaniach wiele polskich firm będzie miało okazję rozpocząć swój biznes w Rosji. Instytut INTL jako specjalista w obsłudze rynków wschodnich służy wszelką pomocą. Jeśli masz jakiś problem w tej dziedzinie, zgłoś się do nas!

 

Autor: Instytut INTL
Źródło: własne

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.