Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

wtorek, 23 wrzesień 2014 21:11
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Relacja z międzynarodowych targów budowlanych Warsaw Build 2014

W dniach 18-20 września br. odbyły się Międzynarodowe targi Budowlane Warsaw Build 2014. Organizatorem wydarzenia była firma Lentewenc, a Instytut INTL był jednym z partnerów merytorycznych.

Utworzone w zeszłym roku, targi budowlano-wnętrzarskie w formule to jedyne międzynarodowe targi budowlano-wnętrzarskie w regionie, które przyciągają wystawców i odwiedzających z 35 państw. Targi podzielone zostały na trzy główne sektory: Budowa i Konstrukcja, Okna i Drzwi oraz Projektowanie i Wnętrza.

 

Targi te umożliwiły wystawcom przedstawienie swoich marek w największym polskim województwie, które stanowi wielki potencjalny rynek. Producenci mogli zareklamować swoje produkty, zaprezentować innowacyjne rozwiązania i zaawansowane technologie oraz poszerzyć swój potencjał biznesowy i zasięg wpływów.

 

W trakcie tego wydarzenia można było uczestniczyć w ciekawych konferencjach tematycznych. Pierwszego dnia można było poznać m.in. możliwości inwestycyjne polski, które zaprezentował Pan Tomasz Wolff z Agencji Rozwoju Mazowsza. Pani Aleksandra Fiała oraz Pan Filip Bicki z firmy ConQuest Consulting starali się odpowiedzieć na pytanie „Czy kraje Europy Zachodniej są atrakcyjnymi rynkami dla firm z polskiego sektora budowlanego?" Pod koniec pierwszego dnia zostały też przedstawione prezentacje laureatów plebiscytu Polska Architektura XXL 2013.

 

W kolejnym dniu targów można było uczestniczyć w konferencji tematycznej „Rynki wschodnie, potencjał i szanse dla polskiego sektora budowlanego" prowadzonej przez Instytut INTL. Pan Arkadiusz Żurek wraz ze swoją siostrą Anną Żurek przy wsparciu Pana Artura Szast i Pana Adama Lewandowskiego oraz Marka Dondelewskiego, który scharakteryzował niedawno założony Klaster Eksportowy „Polska – Wschód" którym współzałożycielem był również Instytut INTL.

 

Ostatniego dnia podczas konferencji można było posłuchać jak odpowiednio dobrać kolor do wnętrza, co trzeba wiedzieć przed rozpoczęciem budowy domu oraz jak wykorzystać materiały kompozytowe oraz minimalizm w projektowaniu wnętrz.
Warsaw Build to efektywny sposób na osiągniecie swoich planów biznesowych w Polsce a udział ułatwi firmie dotarcie do potencjalnych partnerów biznesowych nie tylko z Mazowsza czy Polski, ale także z zagranicy.

 

Podsumowując Targi serdecznie pragniemy podziękować organizatorom za stworzenie wspaniałej atmosfery oraz perfekcyjnego przygotowania miejsca.

 

Autor: Instytut INTL
Źródło: własne na podstawie warsawbuild.pl

Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.