Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

wtorek, 29 marzec 2016 00:00
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Seminar on the EBRD Procurement Policies and Rules

7 kwietnia br. Ministerstwo Spraw Zagranicznych wraz z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju oraz Narodowym Bankiem Polskim organizuje seminarium.

Seminarium jest poświęcone możliwościom korzystania ze wsparcia finansowego oraz udziału w projektach realizowanych przez EBOR.

 

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) promuje rozwój sektora prywatnego w państwach działający wg zasad demokracji wielopartyjnej, pluralizmu oraz gospodarki rynkowej. W ramach koncepcji dla Polski na lata 2014-2017 EBOiR wspomaga starania zmierzające do sfinalizowania procesów transformacyjnych, które obejmują m.in.: modernizację efektywności energetycznej i wdrożenie standardów gospodarki niskoemisyjnej; zwiększenie konkurencyjności (wzmacnianie innowacyjności, prywatyzacja i restrukturyzacja przedsiębiorstw, wspieranie polskiego eksportu); wsparcie na rzecz zrównoważonego rozwoju rynku finansowego i kapitałowego, w szczególności w nawiązaniu do znoszenia barier w finansowaniu małych i średnich firm.

 

Celem organizowanego seminarium jest pokazanie polskim przedsiębiorcom procedur Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju oraz reguł udziału w projektach realizowanych przez ten Bank. Ukazane zostaną także dziedziny potencjalnej współpracy i możliwości uzyskania wsparcia w projektach realizowanych przez EBOiR.

 

W trakcie spotkania będzie można także odbyć indywidualne rozmowy z przedstawicielami Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju.

 

Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w siedzibie Narodowego Banku Polskiego przy ul. Świętokrzyskiej 11/21; Sala Władysława Grabskiego.
Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim.

 

Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.

 

Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem: https://conferences.nbp.pl/1MSZ2016UZ

 

Źródło: European Bank for Reconstruction and Development (EBRD)
Autor: Instytut INTL

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.