Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Arabic (AR) Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

piątek, 30 listopad 2012 19:05
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Panattoni komercjalizuje Good Point Puławska

Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce, wynajął 5.000 m² w Good Point Puławska, który należy do portfolio inwestycyjnego AEW Europe. Nowym najemcą podwarszawskiej inwestycji jest firma PHAR. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Panattoni Europe odpowiedzialny za komercjalizację centrum logistycznego Good Point Puławska poinformował o zawarciu nowej transakcji. 5.000 m² nowoczesnej powierzchni magazynowej zajmie firma PHAR - Pharmaceutical Advanced Resources, specjalizująca się w usługach logistycznych dla branży medycznej. W podpisaniu umowy najmu pośredniczyła firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

"Cieszę się, że sprostaliśmy oczekiwaniom firmy PHAR. Z uwagi na dynamiczny rozwój i rosnące wymagania klientów, PHAR poszukiwał powierzchni magazynowej w standardzie klasy A, zlokalizowanej w okolicach Piaseczna. Good Point Puławska spełnia oba te kryteria, co zdecydowało o wyborze obiektu" - powiedziała Joanna Sinkiewicz, Starszy negocjator z działu powierzchni przemysłowych i magazynowych Cushman & Wakefield. Good Point Puławska należy do PBWII Fund , europejski fundusz inwestycyjny zarządzany przez AEW Europe, wiodącego zarządcy inwestycjami i aktywami nieruchomości w Europie. Panattoni Europe jest odpowiedzialny za komercjalizację wolnej powierzchni i obsługę istniejących umów najmu.

 

Nowoczesny park logistyczny w pobliżu Warszawy Good Point Puławska to nowoczesne centrum logistyczne, które składa się z jednego obiektu - 43.500 m² powierzchni biurowej i magazynowej, dostosowanej do potrzeb wysokiego składowania - wysokość w świetle hal wynosi 10 m, a nośność posadzki 6 t/m². Atutem parku jest jego położenie w sąsiedztwie Warszawy. Obiekt znajduje się przy drodze krajowej nr 79 w Łubnej, 15 km od Południowej Obwodnicy Warszawy (S2) i zaledwie 25 km od centrum miasta. Lokalizacja Good Point Puławska, a także elastyczne warunki najmu, zostały docenione przez kilku prestiżowych najemców.  

 

Źródło: dobralogistyka.pl

Copyright 2011 - 2019 Instytut INTL. All rights reserved.