Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

piątek, 30 listopad 2012 19:15
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Colliers International otwiera nowy dział w Warszawie

Colliers International otwiera nowy Dział w Warszawie: Facility Management, którego zadaniem jest obsługa techniczna, kontrola eksploatacji oraz ochrona przeciwpożarowa budynków. To już trzeci dział otwarty przez Colliers International w tym roku.

Nowy dział będzie podlegał pod Dyrektora działu Building Consultancy Jonathana Cohena i będzie stanowił integralną część świadczonych już przez Colliers usług zarządzania projektami budowlanymi oraz certyfikacji zielonych budynków.

 

“Rok 2012 to dla Colliers International czas dużych zmian i rozwoju. Poza Facility Management otworzyliśmy w tym roku jeszcze dwa inne działy. Dział Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Właściciela dowodzony jest przez Annę Duchnowską, natomiast szefem Działu Doradztwa i Rozwoju Projektów Inwestycyjnych jest John Banka. Facility Management powstał jako odpowiedź na potrzeby jednego z naszych kluczowych Klientów i jest kolejnym krokiem w strategii powiększania oferty usług proponowanych przez Colliers International. Chcielibyśmy, aby nasi klienci postrzegali nas jako firmę elastyczną, dopasowującą się do zmieniających się warunków na rynku oraz rosnących potrzeb naszych partnerów biznesowych.” – komentuje Monika Rajska-Wolińska, Partner Zarządzający w Colliers International w Polsce.  

 

Źródło: dobralogistyka.pl

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.