Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

czwartek, 15 listopad 2018 15:49
Oceń ten artykuł
(1 głos)

„MAGAZYNY I CENTRA DYSTRYBUCYJNE TERAZ I W PRZYSZŁOŚCI” już za nami!

Dnia 25 października 2018 Instytut INTL wziął udział w konferencji „MAGAZYNY I CENTRA DYSTRYBUCYJNE TERAZ I W PRZYSZŁOŚCI”, która odbyła się w Hotelu Mercure we Wrocławiu.

Organizator wydarzenia agencja QBusiness.pl - Biznesowy Serwis Informacyjny zaprosiła ponad 120 gości na już drugie w tym roku spotkanie biznesowe dedykowane rynkowi magazynowo - przemysłowemu i logistyce.

 

W części merytorycznej eksperci z branży reprezentujący m.in. Axi Immo, Metroplan i Panattoni Europe omówili m.in. aktualną sytuację na rynku oraz perspektywy i trendy w rozwoju obiektów magazynowych i centrów logistycznych, a także udział zaawansowanych technologii w nowo powstających centrach logistycznych, dalsze perspektywy rozwoju dróg i ich wpływ na lokalizację nowych inwestycji magazynowych, trudności w dystrybucji towarów w dużych miastach i wyzwania rynku pracy oraz nową ustawą o funkcjonowaniu stref ekonomicznych, jak może wpłynąć na lokalizację przyszłych inwestycji.

 

Część merytoryczna zakończyła się bankietem na którym uczestnicy konferencji mogli podczas bezpośrednich rozmów podsumować poruszone tematy. Kolejne spotkanie zostało zaplanowane na pierwszą połową kwietnia 2019 roku.

 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy dla Pana Leszka Kuna za zaproszenie na to wydarzenie.

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.