Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Arabic (AR) Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

piątek, 05 kwiecień 2019 10:47
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Instytut INTL na Hannover Messe 2019

W dniach 1-5 kwietnia 2019 odbyły się  międzynarodowe targi Hannover Messe 2019. Jest to największa impreza targowa dla sektora przemysłowego i nowych technologii na świecie.

Przez ostatnie 5 dni targów łącznie wzięło udział ponad 6500 firm z 75 krajów reprezentujących wszystkie kontynenty świata, które przyjechały do Niemiec, aby prezentować swoje najnowsze rozwiązania skierowane głownie do branży przemysłowej, sektora energetycznego oraz technologii dla przemysłu 4.0 i logistyki 4.0.

 

Tematem wiodącym tegorocznej edycji targów było hasło „Inteligencja przemysłowa”. Tym bardziej jesteśmy dumni, że na tak prestiżowym, globalnym wydarzeniu nie zabrakło również Instytut INTL, reprezentującego Ritex Logistics, który wraz z 20 pozostałymi, polskimi innowacyjnymi firmami reprezentował nasz kraj na stoisku narodowym.

 

Tegoroczną wystawę otworzyła Kanclerz Republiki Federalnej Niemiec Pani Angela Merkel a stoisko Polska zaraz później Wiceminister Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii Pan Tadeusz Kościński. W ciągu całego minionego tygodnia przewinęło się przez nasze stoisko bardzo wiele osób, firm i instytucji, dla wszystkich odwiedzających serdecznie dziękujemy oraz zapraszamy do obejrzenia naszej targowej fotorelacji z udziału Instytut INTL w Hannover Messe!

Copyright 2011 - 2019 Instytut INTL. All rights reserved.