Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Arabic (AR) Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

poniedziałek, 01 kwiecień 2019 00:00
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Instytut INTL na X spotkaniu Klubu Przedsiębiorczości we Wrocławiu

Dnia 21 marca 2019 w Hotelu Ibis Styles Centrum we Wrocławiu odbyło się kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorczości, na którym po raz pierwszy wziął również udział Instytut INTL wspólnie ze swoim partnerem Fleet Mobility.

Klub Przedsiębiorczości powstał w 2016 roku i tworzy zgrany zespół do którego zaprasza tylko ekspertów w swojej dziedzinie i praktyków biznesu, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i konkretnymi umiejętnościami. Misją klubu jest tworzenie lokalnych społeczności przedsiębiorców oraz tych, którzy chcą stać się przedsiębiorcami. Spotkania takie jak to przez networking pozwalają dla uczestników na wzajemne poznanie się, wymianę kontaktów i nawiązywanie współpracy.

 

Dziękujemy bardzo dla organizatorów za zaproszenie na to wydarzenie, obiecujemy wspierać dalszy rozwój tej organizacji i polecamy się na przyszłość!

Copyright 2011 - 2019 Instytut INTL. All rights reserved.