Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

piątek, 05 październik 2018 09:25
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Misja firm z Luksemburga i Nadrenii Palatynatu

W dniach 25 – 28 Września 2018 Dolny Śląski i Opolszczyznę odwiedziła delegacja przedstawicieli władz samorządowych, instytucji otoczenia biznesu i przedsiębiorców z Wielkiego Księstwa Luksemburg oraz Nadrenii Palatynatu.

Na zaproszenie Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii, Enterprise Europe Network i Politechniki Wrocławskiej Instytut INTL wraz z Ritex Logistic wzięli udział w spotkaniu B2B organizowanym w ramach misji gospodarczej firm z Wielkiego Księstwa Luksemburg oraz Nadrenii Palatynatu do Województw Dolnośląskiego i Opolskiego, które obyło się w dniu 26 września 2018 w Radisson Blu Hotel przy ul. Purkyniego 10 we Wrocławiu.

 

Była to doskonała okazja dla polskich firm na wymianę doświadczeń i nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Dziękujemy bardzo Panu Dr inż. Marcinowi Jabłońskiemu z Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii przy Politechnice Wrocławskiej za zaproszenie na to wydarzenie.

Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.