Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Arabic (AR) Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

poniedziałek, 24 wrzesień 2018 11:19
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wyjazd studyjny Instytut INTL do fabryki Hyundai w Nosovicach koło Ostrawy w Republice Czeskiej

W dniach 18-19 września 2018 przedstawiciele Instytut INTL odbyli wizytę studyjną do fabryki Hyundai w Nosovicach koło Ostrawy w Republice Czeskiej.

Wyjazd był połączony z praktycznymi warsztatami "Benchmark najlepszych rozwiązań w międzynarodowej firmie Hyundai: KAIZEN, Problem Solving w produkcji i logistyce" zorganizowanymi przez DPG Staworzyński.

 

Podczas szkolenia grupa została zapoznana z ciągłym procesem ulepszeń KAIZEN a szczególnie z optymalizacją procesów w logistyce dla przemysłu branży automotive na przykładzie czeskiej fabryki Hyundai. Ponadto uczestnicy warsztatów dowiedzieli się jak skuteczne rozwiązywać problemy w obiektach wielkopowierzchniowych i przemysłowych przez poznanie metod mierzenia ich efektywności oraz pozyskali niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie skutecznego wdrażania filozofii Lean Management.

 

Serdecznie dziękujemy dla całego zespołu firmy DPG oraz Pana Pawła Staworzyńskiego za zaroszenie do udziału w tych warsztatach oraz gorąco polecamy je dla wszystkich!

Copyright 2011 - 2019 Instytut INTL. All rights reserved.