Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Arabic (AR) Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

piątek, 01 czerwiec 2012 23:03
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Top Plastics Poland w SEGRO Industrial Park Tychy

Top Plastics Poland wynajął prawie 2.800 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej wraz z modułem biurowo-socjalnym w SEGRO Industrial Park Tychy. Podczas zawierania transakcji wynajmującego reprezentowała firma Cushman & Wakefield, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości komercyjnych.

SEGRO Industrial Park Tychy obejmuje teren 13 ha i docelowo będzie oferował 56.000 mkw. powierzchni biznesowej z modułami dostępnymi już od 1.600 mkw. Park usytuowany jest w pobliżu drogi krajowej nr 86, zaledwie 22 km od Katowic. Dwie pierwsze fazy projektu, o łącznej powierzchni 34.500 mkw. z przeznaczeniem na lekką produkcję przemysłową, magazyny oraz biura, zostały już ukończone. Właścicielem parku jest firma SEGRO – wiodący deweloper i zarządca nowoczesnej powierzchni biznesowej w Europie.

 

 

Top Plastics Poland zajmuje się projektowaniem i produkcją elementów wyposażenia wnętrz samochodów, w tym przede wszystkim elementów obudowy otworów wentylacyjnych na desce rozdzielczej. Odbiorcą produktów firmy w Polsce jest m.in. Fiat Auto Poland oraz Denso.

 

Top Plastics Poland planuje relokację z siedziby w Bielsku-Białej na koniec sierpnia 2012 r. „Cieszymy się z nowego najemcy w SEGRO Industrial Park Tychy. Wierzymy, że korzystne usytuowanie inwestycji umożliwi firmie Top Plastics dalszy rozwój i pozytywnie wpłynie na system dystrybucji” – mówi Joanna Janiszewska, Leasing Manager SEGRO Poland.

 

„Wynajem powierzchni przez Top Plastics Poland to kolejna z transakcji zawartych w ostatnim czasie na Górnym Śląsku przez przedstawicieli branży motoryzacyjnej” – dodaje Wojciech Dachniewski, negocjator z Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Cushman & Wakefield.

 

Źródło: nm.pl

Copyright 2011 - 2019 Instytut INTL. All rights reserved.