Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Arabic (AR) Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

czwartek, 08 listopad 2012 22:26
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Toyota przedstawia nowy wózek BT Reflex serii O z wysuwnym masztem

Nowy wózek wysokiego składowania BT Reflex serii O RRE160R od Toyota Material Handling Europe (TMHE) przeznaczony jest do różnych zadań wewnątrz oraz poza magazynem. Zapewnia użytkownikom maksymalną elastyczność podczas pracy i obniżenie kosztów.

Toyota Material Handling Europe (TMHE) poszerza gamę zaawansowanych wózków z wysuwnym masztem o nowy model: BT Reflex serii O RRE160R. Łącząc wysoką wydajność, jakość i bezpieczeństwo z niskimi kosztami eksploatacji, model ten bazuje na najpopularniejszych wózkach Toyoty w swojej klasie BT Reflex serii R. Zachowuje też kluczowe ich zalety: unikalny system płynnego podnoszenia (TLC) do szybkiej i bezpiecznej pracy na wysokości, wydajne siniki prądu zmiennego AC, sterowanie 360° i zaawansowaną kabinę operatora z system pełnej widoczności ‘Totalview’. Ta nowa seria nie tylko łączy podstawowe cechy wózków BT Reflex: wydajność, ergonomie jazdy, bezpieczeństwo i trwałość, ale oferuje znacznie większą elastyczność.

 

Podczas gdy typowe wózki wysokiego składowania są przeznaczone do równych płaskich nawierzchni, w serii O tradycyjne koła i przekładnia napędowe zostały przystosowane do możliwości wykonywania efektywnej pracy również poza magazynem. Dzięki prześwitowi 145 mm ponad podłożem i dużym superelastycznym kołom zapewniającym bezpieczną pracę na mokrej nawierzchni a nawet gorącym asfalcie, BT Reflex serii O- może pracować na nierównych nawierzchniach. Wydajność jego pracy w różnych warunkach, czyni go wszechstronnym partnerem godnym zaufania w wielu aplikacjach.

 

Dostępny jest szereg opcji zabezpieczających przed warunkami pogodowymi w tym modelu. Obejmują one zamykaną kabinę, z oknami o dużej powierzchni i doskonałej widoczności, drzwiami, ogrzewaniem i wentylacją umożliwiającymi pracę wewnątrz/poza magazynem. Silne oświetlenie robocze czyni wózek w pełni funkcjonalnym, nawet podczas pracy w miejscach słabo oświetlonych.

 

“Ciągle szukamy sposobów na usprawnienie naszych produktów i usług, i obniżania kosztów ponoszonych przez naszych klientów podczas transportu wewnętrznego. Naszym celem jest zapewnienie spokoju, którego potrzebują, aby skupić się na własnym biznesie. BT Reflex serii O jest elastycznym rozwiązaniem, dzięki któremu mogą przewozić i składować towary, wykonywać załadunek/rozładunek, zarówno wewnątrz jak i poza magazynem.” wyjaśnia Niclas Sternerup, Director of Product Management, Toyota Material Handling Europe.

 

Nowy model zachowuje najwyższą wydajność pracy podczas jego tradycyjnego wykorzystania, jako wózek wysokiego składowania przy pracy z systemami regałowymi. BT Reflex serii O RRE160R posiada udźwig 1600kg i wysokości podnoszenia do 7.5 metrów. 

 

Źródło: nm.pl

Copyright 2011 - 2019 Instytut INTL. All rights reserved.