Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

piątek, 11 wrzesień 2020 15:54
Oceń ten artykuł
(1 głos)

XII Europejski Kongres Gospodarczy 2020 oraz V European Tech and Start-up Days w Katowicach już za nami!

Za nami XII edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2020 oraz V European Tech and Start-up Days. W dniach 2-4 września 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyło się łącznie ponad 70 debat i dyskusji z udziałem 400 prelegentów zarówno z kraju jak i zagranicy, gromadząc 3 500 uczestników oraz 100 tysięcy online.

Katowicki kongres był pierwszym wydarzeniem tej rangi i skali, które odbyło się po okresie zawieszenia organizacji dużych imprez w związku z pandemią koronawirusa. NeuroSpace wraz z ESA logistika również wzięli czynny udział w tym wydarzeniu, nie tylko biorąc udział w panelach, ale też m.in. jako moderator dyskusji praktycznego wykorzystania dronów w logistyce na stoisku Puls Biznesu.

 

Począwszy od lipca 2019 roku wspólnie pracujemy nad NeuroSpace Autonomous Drone Indoor Inventory Project w jednym z magazynów ESA logistika Polska. Na chwilę obecną prace są w końcowym stadium zaawansowania i przygotowujemy się do pierwszej, w pełni autonomicznej inwentaryzacji bez udziału człowieka. Ubiegłotygodniowe spotkanie na katowickim kongresie oraz wymiana wzajemnych doświadczeń z innymi zainteresowanymi naszą technologią były doskonałą okazją do podsumowania ostatniego roku intensywnej pracy nad tym projektem.

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.