Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

piątek, 04 wrzesień 2020 12:09
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Podpisanie listu intencyjnego o współpracy z Państwową Wyższą Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy

Instytut INTL i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy podpisali 20 sierpnia 2020 list intencyjny w sprawie nawiązania współpracy w zakresie badań a także rozwoju technologii i zastosowania dronów w logistyce oraz innych działach gospodarki.

Współpraca ta przyczyni się m.in. do rozwoju kierunków Logistyka i transport, Informatyka oraz Zarządzanie i Inżynieria produkcji a ponadto ułatwi transfer wiedzy pomiędzy środowiskiem akademickim i gospodarczym.

 

Wspólnie z władzami uczelni zapraszamy studentów i biznes Dolnego Śląska do kontaktu z nami przy mającym wkrótce powstać Centrum Testowania Dronów w Legnicy. Będzie to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, ruszamy już jesienią!

 

list intencyjny

Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.