Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

piątek, 14 czerwiec 2019 12:21
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Planowanie sukcesji w przedsiębiorstwach - szkolenie w ramach Akademii Dolnośląskich Pracodawców & Instytut INTL

W czwartek 30 maja 2019 roku w Szczawnie-Zdroju odbyła się Akademia Dolnośląskich Pracodawców, w której udział wzięli Członkowie Dolnośląskich Pracodawców oraz firmy niezrzeszone.

Organizatorem szkolenia była Anna Żurek z Instytut INTL Sp.  z o.o. Instytut INTL Sp. z o.o. jest Członkiem Dolnośląskich Pracodawców od kwietnia bieżącego roku. Tematem spotkania była sukcesja w przedsiębiorstwie. Prowadzącymi seminarium byli doświadczeni trenerzy: Ewa Pędzich-Ościłowska, jedna z najlepszych specjalistek w kraju z zakresu sektora ubezpieczeń, a także przeprowadzania zmian w podmiotach gospodarczych związanych z sukcesją, wielokrotnie zdobywająca nagrody i należąca do MDRT – elitarnego i niezależnego stowarzyszenia, które zrzesza 1% najlepszych doradców ubezpieczeniowych i finansowych na świecie oraz Tomasz Koproń, ekspert z zakresu prawa i ekonomii, specjalizujący się w projektach z zakresu sukcesji formalnej i kompetencyjnej, w sprawach z sektora bezpieczeństwa prawno-organizacyjnego podmiotów gospodarczych oraz zmian organizacyjnych.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu i zapraszamy jedocześnie na kolejne edycje Akademii Pracodawców Dolnośląskich!

Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.