Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

sobota, 08 czerwiec 2019 13:20
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Otwarcie nowej linii produkcyjnej Antolin Silesia w Strzelinie 29.05.2019

Wielkie otwarcie nowej linii produkcyjnej oraz magazynu fabryki Grupo Antolin w Strzelinie już za nami!

W środę 29 maja 2019 odbyła się uroczysta ceremonia z udziałem Prezesa Zarządu centrali tego koncernu z Burgos w Hiszpanii Pana Ernesto Antolina, Radcy ds. Ekonomicznych i Handlowych Ambasady Hiszpanii w Polsce Pana Mariano Muñoz Carpena, władz lokalnych w osobie Burmistrza Miasta Strzelina Pani Doroty Pawnuk i Starosty Powiatu Strzelińskiego Pana Marka Czerwińskiego oraz wielu zaproszonych gości zarówno z kraju jak i zagranicy. Instytut INTL również wziął udział w tym wydarzeniu i był reprezentowany przez Pana Arkadiusza Żurka.

 

Nowa hala dla zaproszonych gości oznacza symboliczne przecięcie wstęgi, natomiast dla Instytut INTL nowe wyzwanie i bardzo ambitny projekt z branży logistyki automotive. Przez najbliższe kilka miesięcy będziemy wspierać dyrekcję zakładu w Strzelinie przy organizacji pracy na tym nowo otwartym obiekcie, instalacji nowej linii, która będzie wytwarzać m.in. plastikowe części dla Grupy VW, opracowaniu i przygotowaniu layoutu magazynowego oraz rozmieszczenia regałów a także audytu wewnętrznych i zewnętrznych procesów logistycznych.

 

Dziękujemy bardzo za powierzone zaufanie i możliwość rozpoczęcia współpracy z uznaną na całym świecie firmą i to szczególnie na tak bardzo wymagającym rynku motoryzacyjnym.

Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.