Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Arabic (AR) Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

czwartek, 21 marzec 2019 00:00
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Instytut INTL na III COLD CHAIN POLAND Warszawa - Targi Logistyki w Temperaturze Kontrolowanej

Targi WorldFood Poland Cold Chain w Warszawie już za nami! W dniach 7-9 marca 2019 Instytut INTL wspólnie z Ritex Logistic wziął aktywnie udział podczas COLD CHAIN POLAND.

Targach Logistyki w Temperaturze Kontrolowanej, które odbyły się w kompleksie EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym.

 

Jest to już III edycja tych pierwszych, dedykowanych targów B2B w Polsce w pełni poświęconych chłodniczym łańcuchom dostaw. Impreza umożliwia nawiązanie bezpośrednich kontaktów z producentami z branży spożywczej oraz farmaceutycznej a szukającymi rozwiązań w zakresie szeroko rozumianej logistyki chłodniczej zarówno magazynowej jak i transportowej.

 

Dziękujemy bardzo wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i wspólnie spędzony czas!

Copyright 2011 - 2019 Instytut INTL. All rights reserved.