Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

czwartek, 25 październik 2018 14:04
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Relacja z udziału Instytut INTL w Top Transport Europe 2018

W dniach 16-18 października 2018 Instytut INTL wziął wspólnie z Ritex Logistic udział w największym wydarzeniu branży TSL we Francji Top Transport Europe 2018, które odbyło się w Palais du Pharo w Marsylii.

Jest to cykliczna, coroczna impreza adresowana przede wszystkim do firm z logistyki morskiej i transportu drogowego. W tym roku na 27 edycję tych targów przyjechało 180 wystawców i 220 operatorów logistycznych z całej Europy, przeprowadzono 3 konferencje branżowe oraz 7 paneli eksperckich a także odbyto ponad 7 500 sesji bezpośrednich spotkań B2B między uczestnikami tego wydarzenia.

 

Instytut INTL wystąpił w charakterze wsparcia merytorycznego dla Ritex Logistcs, który jako jedyna firma z Polski wystawił się ze stoiskiem gdzie zaprezentowano dopiero co otwartą we wrześniu br. nową inwestycję nowoczesnego centrum logistycznego w Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia skrótu relacji na:


Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.