Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Arabic (AR) Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

czwartek, 19 lipiec 2018 13:14
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Otwarcie fabryki Oetiker w Legnickim Polu

Dnia 4 lipca 2018 szwajcarska Grupa Oetiker była gospodarzem ceremonii otwarcia i przecięcia wstęgi w swojej nowej inwestycji w Legnickim Polu.

Ten globalny koncern powstał 75 lat temu i zatrudnia  łącznie 1 900 osób w ponad 25 krajach z zakładami, fabrykami w Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Litwie, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Indiach i obecnie od lipca br. już w Polsce.

 

Zakład produkcyjny o powierzchni 7,5 tys. m2 został zbudowany na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej jako inwestycja typu greenfield i będzie produkować wysokiej klasy zaciski, pierścienie i szybkozłącza dla branży automotive. W związku z realizowanym projektem Oetiker zatrudni docelowo ponad 70 osób i zainwestuje ponad 16 mln EUR.

 

Instytut INTL i Ritex Logistics jako najbliższy sąsiad również zostali zaproszeni i wzięli udział w tym wielkim wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy do naszej fotorelacji z tej uroczystości.

Copyright 2011 - 2019 Instytut INTL. All rights reserved.