Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Arabic (AR) Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

 • Newsletter zapisz się !

  Adres e-mail:

  Nazwa:


 • Wstaw reklamę

  Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

czwartek, 22 grudzień 2016 21:39
Oceń ten artykuł
(1 głos)

OECD EURASIA WEEK 2016

W dniach 22-24 listopada bieżącego roku odbyła się w Paryżu międzynarodowa konferencja OECD. Konferencja miała miejsce w siedzibie głównej OECD w Paryżu przy 2 rue André Pascal.

W tym roku konferencja miała 2 wymiary. Pierwszy wymiar był nakierowany na podejście przestrzegania zasad we współczesnych zakładach produkcyjnych, w tym przede wszystkim o poszanowanie praw człowieka, godność człowieka, poszanowanie prawa pracy oraz kładzenie nacisku na kwestie ekologii i respektowania środowiska naturalnego.

 

Drugi wymiar miał charakter czysto gospodarczy i w tym sektorze brał udział Instytut INTL, zaproszony na tę prestiżową konferencję przez polskie MSZ. Na Eurasia Business Forum spotkały się praktycznie wszystkie kraje rozwijające się z Azji, w tym gospodarki o największym potencjale, takie, jak: Kazachstan, Mongolia, Białoruś czy Gruzja.

 

Na forum omawiane były następujące tematy:

 

 • współpraca handlowa
 • współpraca między uczelniami
 • polepszenie standardu życia
 • poprawa warunków pracy w zakładach państw Azji wg norm OECD, etc.

 

Instytut INTL wziął udział w spotkaniach biznesowych z następującymi przedstawicielami agencji państwowych oraz izbami handlowymi z następujących krajów: Kazachstan, Białoruś, Japonia, Kirgistan, Niemcy.

 

W imieniu zarządu spółki Instytut INTL, chcemy serdecznie podziękować Ministerstwu Spraw Zagranicznych za zaproszenie na konferencję OECD do Paryża. Było to niezwykłe spotkanie, możliwość poznania wielu kreatywnych ludzi oraz poszerzenie wiedzy na temat dzisiejszych zagadnień współczesnej gospodarki.

 

Autor: Instytut INTL

Copyright 2011 - 2014 Instytut INTL. All rights reserved.