Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

czwartek, 10 grudzień 2015 08:44
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przedświąteczne spotkanie w Ministerstwie Spraw Zagranicznych

2 grudnia br. w Pałacyku Przeździeckich (siedziba Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Klubu Dyplomatycznego) odbyło się uroczyste, przedświąteczne spotkanie, podsumowujące cykl zagranicznych wizyt kierownictwa resortu, organizowanych z udziałem przedstawicieli polskich firm.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze, a sale Pałacyku zapełniły się od bardzo wielu gości. Spotkanie rozpoczęło się tradycyjną lampką wina i powitaniem zebranych przez przedstawicieli MSZ oraz podsumowaniem całorocznej współpracy, wspólnych projektów i przedsięwzięć, które wspierają zagraniczną ekspansję polskich firm. MSZ ma nadzieję, że rok 2016 będzie równie intensywny, jak mijający rok 2015, pod względem inicjatyw MSZ z polskimi firmami i ich promocją zagraniczną.

 

Instytut INTL miał zaszczyt otrzymać zaproszenie na wigilijne spotkanie w MSZ. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i liczymy na dalszą owocną współpracę w nadchodzącym Nowym Roku.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Autor: Instytut INTL

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.