Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

środa, 09 grudzień 2015 09:33
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Spróbuj swoich sił - zrób biznes na Białorusi

W dniach 12 - 15 listopada br. Instytut INTL zorganizował szkolenie wyjazdowe pt. „SPRÓBUJ SWOICH SIŁ - ZRÓB BIZNES NA BIAŁORUSI!”, które odbyło się w Mińsku. Program tego spotkania został przygotowany specjalnie dla zainteresowanych tegoroczna edycją, głównie dla branży automotive i motoryzacyjnej.

 

Podczas pobytu w Mińsku uczestnicy mieli okazję wysłuchać prezentacji o prowadzeniu działalności biznesowej na Białorusi oraz jej klimacie inwestycyjnym. Prezentacja była bogata w praktyczną wiedzę, która pomogła uporządkować poglądy na temat rynku motoryzacyjnego na Białorusi.

 

Podsumowaniem spotkania była prezentacja Pana Arkadiusza Żurka z Instytutu INTL, który przybliżył kwestie związane z robieniem biznesu na Wschodzie. Obalał mity i stereotypy związane z mentalnością ludzi zza wschodniej granicy oraz pokazał, jak powinno się rozmawiać z przedstawicielami biznesu ze Wschodu.

 

Uczestnicy oprócz wiedzy praktycznej mieli także okazję zoczyć mecz towarzyski 2 najlepszych drużyn hokejowych na nowym stadionie w Mińsku: Dynamo Mińska kontra Dynamo Moskwa, a także zwiedzić Muzeum II Wojny Światowej. Na zdjęciu wnętrza stadionu hokejowego w Mińsku.

 

Mamy nadzieję, że szkolenie przyniosło naszym podopiecznym wiele praktycznej wiedzy, jak i biznesowych kontaktów, które będą mogli wykorzystać w najbliższej przyszłości.

 

Zapraszamy na kolejne organizowane przez nas szkolenia.

 

Interesuje Cię coś konkretnego, napisz do nas: biuro@instytutintl.pl

 

Autor: Instytut INTL

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.