Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

poniedziałek, 27 kwiecień 2015 19:52
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Mamy Złoty Medal!

W tym roku Instytut INTL nie był prelegentem na targach Warsaw Food, a i tak mieliśmy podwójną ilość pracy. Dokładnie rok temu na targach World Food Warsaw poznaliśmy niemiecką firmę Meray Nuts, która podeszła do nas zainteresowana naszym panelem na temat rynków wschodnich.

Ścisłą współpracę obie firmy rozpoczęły w lipcu 2014 roku. Od tego czasu Instytut INTL jest partnerem strategicznym oraz ambasadorem marki i firmy Meray NUTS. Produkty Meray Nuts wprowadzamy na rynek Polski i Białorusi. Meray Nuts to firma rodzinna z długoletnią tradycją. Firma została założona w latach 70-tych ubiegłego wieku w Turcji, gdzie główną działalnością firmy była uprawa i plantacja pistacji. Następnie zaczęto poszerzać ofertę asortymentu po to, by firma stała się producentem innych bakalii. W latach 90-tych ubiegłego wieku nastąpiła ekspansja na rynki zagraniczne, firma do swojej oferty dołożyła produkty paczkowane dla sklepów i klienta detalicznego. Związku z rozwojem firmy, zarząd postanowił otworzyć biuro handlowe i oddział firmy w Hamburgu, następnie powstał magazyn, a potem druga, po Turcji, fabryka produktów Meray Nuts w Hamburgu. Dzisiaj Meray Nuts to duża, międzynarodowa firma, która eksportuje swoje produkty to ponad 40 krajów. Meray Nuts to lider w produkcji bakalii, suszonych owoców i orzechów. W Niemczech Meray Nuts jest absolutnie numerem 1 w kategorii przekąsek. Mamy nadzieję, że tak samo będzie w Polsce i na Białorusi.

 

W tym roku, podczas targów World Food Warsaw 2015, Meray Nuts wspólnie z Instytutem INTL zdobyła nagrodę - Złoty Medal targów WorldFood 2015 za kukurydzę BBQ (BBQ Maize). Prażona kukurydza BBQ to mieszanka ziaren kukurydzy o różnych odcieniach żółtego i brązowego koloru, o przyjemnym naturalnym zapachu prażonej kukurydzy i przypraw. Prażone ziarenka mają niezwykle smaczny smak gorzkich przypraw w połączeniu ze smakiem prażonej kukurydzy. Doskonała przekąska dla wszystkich lubiących sobie pochrupać. Produkt w 100% wolny od GMO. Już wkrótce ten produkt będzie dostępny w sklepach w Polsce! Bardzo się cieszymy z tego wyróżnienia oraz ze zdobycia Złotego Medalu.

 

Targi Warsaw Food 2015 okazały się dla nas bardzo szczęśliwe w tym roku.

 

Autor: Instytut INTL

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.