Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Arabic (AR) Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

środa, 09 październik 2013 18:10
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

XIII Konferencja Rynków Magazynów i Logistyki

W dniu 16 października br. zapraszamy serdecznie na XIII Konferencję Rynków Magazynów i Logistyki organizowaną przez Eurobuild CEE w Warszawie.

Na spotkaniu dowiesz się kto znalazł się na liście największych najemców w drugiej części 2013, a kto się na niej może znaleźć w przyszłym roku. Zostaną przedstawione dwie wizje rozwoju polskiego rynku nieruchomości magazynowych do 2015 roku.

 

Można będzie poznać odpowiedź, gdzie warto zainwestować za kilka lat, na Górnym Śląsku czy w Warszawie.

 

Potoczą się rozmowy o rozmieszczeniu najemców pod względem lokalizacji. Sieci handlowe vs lekka produkcja.  Eksperci poszukają również wskazówek dla zarządcy dbającego o codzienne funkcjonowanie hali oraz dla menedżera, którego zadaniem jest podniesienie wartości nieruchomości. Zostaną też zaprezentowane dwa studia przypadku zielonych magazynów.

 

Na spotkaniu będzie można spotkać takie osobistości jak: Ewa Andrzejewska z Eurobuild CEE, Tomasz Olszewski z Jones Lang LaSalle, Maciej Chmielewski z Colliers International, Mirosław Koszany z Biura Inwestycji Kapitałowych, Patrick Kurowski z CBRE Polska, Tom Listowski z Cushman & Wakefield, Bartłomiej Krawiecki z Panattoni Europe, Renata Osiecka z AXI IMMO, Ewa Kowalska-Ocneanu z WSP Enviro Polska.

 

Więcej informacji na stronie: http://eurobuildcee.com/?page=conferences&id=1153014#page_top

 

Autor: Justyna Szczęsny, Instytut INTL

Źródło: eurobuildcee.com 

Copyright 2011 - 2019 Instytut INTL. All rights reserved.