Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

poniedziałek, 20 lipiec 2020 21:08
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Nawiązanie współpracy projektowej Instytut INTL z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Witelona w Legnicy

Kolejne wyróżnienie dla Instytut INTL! W związku z realizacją przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Witelona w Legnicy projektu pt. „Kadra dla BPO program rozwoju kompetencji i staże zawodowe dla studentów PWSZ im. Witelona w Legnicy”

Działanie 3.1. Kompetencje w szkolnictwie wyższym, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, pomiędzy Narodowy Centrum Badań i Rozwoju a Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Witelona w Legnicy zostaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w realizacji programów studiów w zakresie praktyk oraz projektu praktycznego skrojonego do potrzeb pracodawców.

 

Naszym głównym zadaniem będzie uczestniczenie w pracach powołanego zespołu, który dla kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji, opracuje zadania i efekty praktyk zawodowych, a także tematykę projektów praktycznych kształtujących umiejętności zawodowe studenta. Dziękujemy za zaufanie i zaproszenie nas do współpracy!

Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.