Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

poniedziałek, 16 marzec 2020 11:19
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wpływ epidemii koronawirusa (COVID-19) na globalną logistykę i gospodarkę światową.

W ostatnich dniach dynamika wydarzeń dotycząca koronawirusa, jego wzrastającej siły rażenia i zasięgu w Europie oraz w Polsce, zmienia się praktycznie z godziny na godzinę. Sytuacja ta, oprócz cierpienia ludzi, szerzy chaos w codziennym życiu prywatnym mieszkańców, jak również realnie wpływa na gospodarkę.

Wiele firm ma już przerwane łańcuchy dostaw i przestoje związane z produkcją. Logistyka jest jedną z pierwszych gałęzi gospodarki, oprócz branży eventowej i turystycznej, która najwięcej straci przez tę pandemię. Ostrożne szacunki wskazują, że w tym roku polskie PKB może spaść nawet o 1% w dół.

 

Instytut INTL jest firmą odpowiedzialną społecznie i w związku z epidemią wirusa odwołaliśmy wszystkie zagraniczne wyjazdowe wydarzenia w marcu i kwietniu br.: targi LogiMat w Stuttgarcie (9-11.03.2020), misję gospodarczą do Kijowa (13-16.03.2020), misję gospodarczą do Kairu (28-30.03.2020), konferencję PCTI w Šibeniku (06-08.04.2020) oraz targi Intertraffic w Amsterdamie(21-24.04.2020).

 

Wszystkim naszym klientom, którym z powodu aktualnej sytuacji musieliśmy anulować w/w wyjazdy, dziękujemy za życzliwość i wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że w najbliższym możliwym czasie będziemy mogli wznowić w pełni realizację naszych usług, a kalendarz zaplanowanych misji i wydarzeń na maj, czerwiec oraz kolejne miesiące nie ulegnie zmianie. Na najbliższe 2 tygodnie zespół Instytut INTL przechodzi na pracę zdalną. Życzymy dużo zdrowia!!!

Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.