Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

wtorek, 03 marzec 2020 14:11
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Targi Haus-Garten-Freizeit w Lipsku już za nami!

Haus-Garten-Freizeit 2020 już za nami! W dniach 15-23 lutego br. w centrum targowym Leipziger Messe odbyła się jubileuszowa, XXX edycja międzynarodowych targów HAUS-GARTEN-FREIZEIT i jednocześnie największa do tej pory w historii, którą łącznie odwiedziło 172 300 odwiedzających.

Ponad 1100 firm z 26 krajów prezentowało swoje produkty i usługi w dziedzinie budownictwa, ogrodnictwa oraz branż towarzyszących. Wśród wystawców znalazła się również dolnośląska firma Decoraton, którą w promocji na nowych rynkach wspierał aktywnie zespół Instytut INTL.

 

Decoraton to prekursor polskiego rynku w zakresie produkcji i wzornictwa najwyższej jakości tynków oraz innowacyjnej technologii barwienia kruszyw. Niemcy to już kolejny rynek, po Białorusi i Litwie na którym Instytut INTL pomagać dywersyfikować rynki zbytu dla firmy Decoraton. Życzymy powodzenia i samych sukcesów!

Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.