Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

piątek, 24 maj 2019 14:06
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Instytut INTL na V Ogólnopolskiej Konferencji Menadżerów Jakości, Produkcji i Logistyki, Bielsko Biała 15-16.05.2019

W dniach 15-16 maja 2019 r. w Qubus Hotel Bielsko-Biała odbyła się V Ogólnopolska Konferencja Menadżerów Jakości, Produkcji i Logistyki. Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia była analiza skutecznych narzędzi wspierających zarządzanie i jakość a także budowania przewagi innowacyjnej w oparciu o te aspekty.

Konferencja zorganizowana została przez Langas Group - Szkolenia i Doradztwo i tradycyjnie miała już formę dwudniową. W tym roku wydarzenie to odbyło się po raz pierwszy z udziałem Instytut INTL, który był reprezentowany przez Arkadiusza Żurka z wystąpieniem pt.: "Drony w logistyce".

 

Pierwszy dzień obfitował w merytoryczne wykłady i dyskusje, oraz wizyty studyjne w firmach Nemak Poland Sp. z o.o. oraz Zakładach Lotniczych Margański & Mysłowski S.A. Drugiego dnia odwiedziliśmy czeską fabrykę TATRA TRUCKS w Kopřivnicach, gdzie uczestnicy konferencji zostali wprowadzeni w tajniki doskonalenia jakości produkcji ciągników siodłowych.

 

Serdecznie dziękujemy dla Pana Konrada Kaczmarczyka, Dyrektora Generalnego Langas Group za zaproszenie do współpracy!

Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.