Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Arabic (AR) Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

czwartek, 25 kwiecień 2019 08:44
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Spotkanie Klubu Dolnośląskich Pracodawców, pt. „Sukces to Relacje”

12 kwietnia bieżącego roku w Hotelu Haston we Wrocławiu, odbyło się kolejne spotkanie Klubu Dolnośląskich Pracodawców, pt. „Sukces to Relacje”.

Dolnośląscy Pracodawcy to prestiżowa organizacja, która zrzesza firmy z rejonu Dolnego Śląska, jak również jest regionalnym przedstawicielem Konfederacji Lewiatan, która dba o dobro polskich pracodawców i przedsiębiorców.

 

To już 21 edycja spotkania, które odbywają się cyklicznie już od kilku lat. Klub Dolnośląskich Pracodawców jest odpowiedzią na potrzebę stworzenia platformy, gdzie możliwa jest wymiana doświadczeń, kontaktów biznesowych, jak również jest to miejsce do poruszania istotnych kwestii dla pracodawców.

 

Miniona edycja była inna niż pozostałe, specjalnie dla uczestników spotkania zrobione zostało otwarte wydarzenie, na które mogli przyjść zarówno członkowie Dolnośląskich Pracodawców, jak również przedstawiciele firm, które nie są zrzeszone w organizacji.

 

Podczas spotkania można było posłuchać wystąpień nowych członków Dolnośląskich Pracodawców, a były to firmy: Aviva, E-Broker, SMT Solutions, Euro Pro Group, Atum Sp. z o.o., Hornet 4 Sp. z o.o. oraz Centrum Obsługi Cudzoziemców.

 

Sponsorem wydarzenia „Sukces to Relacje” była firma Jania Fleet Mobility z Wrocławia, profesjonalna firma doradcza, specjalizująca się w zarządzaniu flotowym aut osobowych. Specjaliści z Jania Fleet Mobility przejmują od swoich klientów wszelkie działania operacyjne dotyczące obsługi aut firmowych, od działań codziennych – jakim jest funkcjonowanie floty, po kwestie związane z audytem umów leasingowych, na optymalizacji kosztów kończąc. Prezes Zarządu, Pan Łukasz Jania opowiadał także o nowej usłudze firmy, jaką jest dedykowany Concierge flotowy. Jest to idealna usługa dla zapracowanych, żyjących w ciągłym ruchu i nie zawsze mających czas na załatwianie przyziemnych spraw, jakimi są dla właścicieli aut m.in.: wymiana opon czy roczny przegląd auta.

 

Wyjątkowym gościem spotkania był Pan Ireneusz Osiński – mówca, psycholog, przedsiębiorca i producent filmowy, który opowiadał o sile networkingu, o tym jak ważne w biznesie są relacje, jak trzeba je zdobywać i potem pielęgnować. Pan Ireneusz, łącznie z przedstawicielami Dolnośląskich Pracodawców, był dobrym duchem i gospodarzem spotkania.

 

Instytut INTL wspierał organizację i przygotowania do wydarzenia, a na spotkaniu reprezentowała nas Pani Anna Żurek. Jest nam niezmiernie miło podzielić się informacją, że od kwietnia bieżącego roku, Instytut INTL został nowym członkiem organizacji Dolnośląskich Pracodawców.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Copyright 2011 - 2019 Instytut INTL. All rights reserved.