Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Arabic (AR) Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

poniedziałek, 10 grudzień 2018 21:44
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Instytut INTL z Ritex Logistics na VI Targach Pracy we Wrocławiu

Dnia 21 listopada 2018 r. w siedzibie Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbyła się kolejna VI edycja Targów Pracy. Studenci tłumnie przybyli na spotkanie z wystawcami, a także uczestniczyli w spotkaniach indywidualnych z przedstawicielami firm.

Wśród wystawców po raz pierwszy wystąpił również Ritex Logistics, który wspólnie z Instytut INTL zaprezentował swoją bardzo szeroką ofertą zatrudnienia w niedawno otwartym intermodalnym wielofunkcyjnym centrum logistycznym w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 

Od bieżącego roku Ritex Logistics nawiązał współpracę z Międzynarodową Wyższą Szkoła Logistyki i Transportu i oferuje m.in. wyjazdy studyjne dla studentów uczelni aby zapoznać się z codzienną pracą magazynu jak również praktyki w ramach studiów dualnych, oraz oczywiście dla absolwentów.

 

Cieszymy się, że jako Instytut INTL możemy wspierać naszego partnera strategicznego także na polu edukacyjno-szkoleniowym. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu własnym oraz Ritex Logistics za duże zainteresowanie naszym stoiskiem i zapraszamy wszystkich chętnych kandydatów do współpracy! 

Copyright 2011 - 2019 Instytut INTL. All rights reserved.