Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

poniedziałek, 10 październik 2016 09:21
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Migdały Meray Nuts w DINO!

Szanowni Państwo, mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość - Meray Nuts - lider na rynku europejskim w kategorii bakalii i przekąsek orzechowych - został nowym dostawcą dla Marketów DINO - "DINO POLSKA" S.A.

Markety DINO powstały ponad 15 lat temu, w województwie wielkopolskim, na fundamencie polskiego kapitału zakładowego. Od początku założenia firmy w 1999 roku, aż do dnia dzisiejszego trwa ciągły rozwój i ekspansja marketów, by stać się sklepem „najbliżej Ciebie”. Dzisiaj Markety DINO to ponad 500 nowoczesnych supermarketów zlokalizowanych głównie w zachodniej Polsce, w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, śląskim, mazowieckim, zachodniopomorskim, świętokrzyskim, małopolskim i pomorskim.

 

Mamy przyjemność potwierdzić, że od 1 września nowym dostawcą dla DINO została firma Meray Nuts – producent bakalii, orzeszków, owoców suszonych oraz wszelkiego rodzaju przekąsek orzechowych. Jest to kolejny sukces Meray Nuts, firmy, która pragnie przekonać do swojej marki oraz swoich produktów jak najwięcej Polek i Polaków.

 

W Marketach DINO możecie skosztować przepyszne prażone i solone Migdały Meray Nuts, idealne do szkoły, do pracy czy jako przekąska przy dobrym filmie lub wizycie przyjaciół w domu. Zbliżają się długie, jesienne wieczory – z orzeszkami Meray Nuts nabiorą smaku!!

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować małej dziewczynce, Karolince Olczak z województwa dolnośląskiego, której mama wysłała dla nas zdjęcia. Migdały Meray Nuts tak zasmakowały małej Karolince, że wspólnie ze swoją mamą wykonały kilka niesamowitych zdjęć z zakupów. Serdecznie za nie dziękujemy, bo jej uśmiechnięta twarzyczka podbiła nasze serca!

 

A Państwa zapraszamy do zakupów w Marketach DINO oraz do wyboru i skosztowania Migdałów prażonych & solonych Meray Nuts.

 

Autor: Instytut INTL

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.