Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

poniedziałek, 07 grudzień 2015 22:35
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

III Polski Kongres Przedsiębiorczości - podsumowanie

III Polski Kongres Przedsiębiorczości, jak do tej pory był rekordowy pod względem uczestników i gości. Blisko 800 gości, 150 prelegentów, 24 konferencje branżowe – te liczby świadczą, że kongres organizowany przez Polską Agencję Przedsiębiorczości można zaliczyć do najważniejszych wydarzeń biznesowo-naukowych w Polsce.

Konferencje, które się odbyły obejmowały najistotniejsze kwestie związane z rozwojem ekonomicznym i społecznym m.in. synergia nauki z biznesem, branża medyczna, transport kolejowy, przemysł ciężki, przemysł obronny, spółdzielczość oraz siła polskich innowacji ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych usług dla biznesu oraz źródeł energii odnawialnej.

 

Zwieńczeniem wydarzenia była uroczysta gala, podczas której najprężniejsze polskie firmy i instytucje zostały uhonorowane nagrodami przyznawanymi przez „Forum Przedsiębiorczości” i „Biznes Plus” – dodatki do ogólnopolskich dzienników. Organizatorzy kongresu wręczyli trzy nagrody: Lider Rozwoju Regionalnego 2015, Polska Nagroda Innowacyjności 2015 i Polska Nagroda Jakości 2015.

 

W gronie nagrodzonych znalazła się również firma Instytut INTL, która otrzymała statuetkę Polskiej Nagrody Innowacyjności.

 

W gronie wyróżnionych Polską Nagrodą Innowacyjności znalazła się także firma RITEX, za swój innowacyjny projekt magazynowy wraz z parkiem technologicznym. Instytut INTL wspólnie z firmą RITEX promuje projekt wykorzystania dronów w logistyce, nad czym obie firmy intensywnie pracują od kilku miesięcy.

 

Serdecznie dziękujemy organizatorom za świetną organizacje i liczymy, że w przyszłym roku uda nam się także wziąć udział w tym prestiżowym wydarzeniu. Nagroda zobowiązuje!

 

Autor: Instytut INTL

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.