Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

poniedziałek, 18 sierpień 2014 19:22
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dlaczego warto brać udział w targach cz. 2

Międzynarodowe Targi Wnętrzarskie i Budowlane Warsaw Build 2014 już niebawem, dlatego warto zastanowić się jakie korzyści odnosi firma wystawiając swoje stoisko podczas targów i dlaczego wielu specjalistów i przedsiębiorców tak chętnie bierze w nich udział.

Kiedy chcemy mówić o reklamie 5 zmysłów, która współcześnie uznawana jest za najskuteczniejszą, trzeba zauważyć, że własne stoisko to najprostsza forma takiej promocji. W ten sposób klient może nie tylko usłyszeć o naszej ofercie, ale także zobaczyć i przetestować produkty. W branży budowlanej trudno o istotny dla klienta smak lub zapach produktu, jednak można w ten sposób promować firmę. Drobny słodki poczęstunek i przyjemny zapach wokół naszego stoiska może wzbudzić zainteresowanie odwiedzających i wprawić ich w dobry nastrój.

 

Potencjalny klient podchodząc do stoiska ma także możliwość wejścia w interakcję z pracownikami firmy, zadać istotne dla niego pytania i od razu uzyskać odpowiedzi, podobnie jak pracownicy mogą natychmiast uzyskać opinie na temat produktów, usług i samej firmy. Pozwala to doskonalić wizerunek firmy i jakość oferty.

 

Podczas targów musimy być także przygotowani do ewentualnego zawarcia umowy sprzedaży, nawiązania kontaktów biznesowych lub ustalenia terminu kolejnego spotkania. Trzeba "kuć żelazo póki gorące", dlatego kiedy klient jest zainteresowany naszą ofertą, warto mieć przy sobie pomocne formularze, foldery oraz kalendarz, by móc wspólnie ustalić dogodny termin spotkania.

 

Obecnie duże zainteresowanie udziałem w Międzynarodowych Targach Wnętrzarskich i Budowlanych Warsaw Build 2014, pokazuje, że przedsiębiorcy odpowiedzialnie myślą o wykorzystywaniu rynkowych szans i budowaniu swojej pozycji. Dla tych, którzy chcieliby promować swoje usługi na Wschodzie i z sukcesem wchodzić na tamtejsze rynki, Instytut INTL przygotował specjalną konferencję tematyczną, która odbędzie się podczas targów. "Go East" to szereg ciekawych porad, wystąpień praktyków i specjalistów zarówno z branży budowlanej, jak i rynków wschodnich. Więcej informacji na temat konferencji "Go East" już niebawem.

 

Autor: Instytut INTL

Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.