Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

wtorek, 12 sierpień 2014 19:29
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Szkolenia wyjazdowe - moda czy droga do sukcesu przedsiębiorcy?

Podobnie jak kilka lat temu obserwowaliśmy na rynku ogromny wybór ofert szkoleniowych z zakresu kompetencji miękkich, rozwoju osobistego coachingu itp. tak teraz coraz więcej form doskonalenia wiąże się z wyjazdem.

Dokonując wyboru odpowiedniej oferty uczestnicy warsztatów często kierują się atrakcyjnością miejsca pobytu, dodatkowych atrakcji i imprez towarzyszących.

 

Warto zadać sobie pytanie jaki jest cel naszego wyjazdu, czego chcemy się tam nauczyć i jakie korzyści odnieść. Jeśli decyzji przyświeca jedynie chęć dobrej zabawy, lepiej wybrać coś z oferty biur podróży, lub samemu zorganizować sobie wyjazd. Jeśli jednak najważniejsze staje się podnoszenie kompetencji i zdobywanie nowych umiejętności miejsce wyjazdu zazwyczaj będzie tu kwestią drugorzędną. Oddalone od aglomeracji miejskich sprzyjają niewątpliwie koncentracji i pozwalają bardziej zaangażować się w udział w warsztatach oraz szkoleniach. Wspólny pobyt w jednym ośrodku sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych, lepszemu poznawaniu branży i dzieleniu się doświadczeniami.

 

Z drugiej strony uczymy się na przykład obsługi klienta w zupełnym odizolowaniu od klientów, lub zarządzania personelem z dala od naszych pracowników. I tu pojawia się zdecydowanie najatrakcyjniejsza z ofert, która łączy w sobie teoretyczne aspekty szkolenia z dobra zabawą i możliwością częściowego zastosowania wiedzy w praktyce. Przykładem może być organizowane przez firmę doradczą Instytut INTL szkolenie wyjazdowe, dotyczące rynku białoruskiego, które odbywa się ... na Białorusi!

 

Dzięki temu, przedsiębiorcy zainteresowani rynkiem wschodnim podczas zajęć i warsztatów poznają rynek białoruski, odwiedzą pomocne im organizacje i instytucje, a potem będą mogli skonfrontować swoją wiedzę z rzeczywistością. Będąc na miejscu, uczestnicy mogą skuteczniej poszukiwać nowych kontaktów na wschodzie i poszukiwać niszy dla swoich produktów i usług.

 

Wyjazd szkoleniowy to milowy krok w stronę ekspansji na rynek białoruski, możliwość poznania przepisów i form wspierania biznesu na tamtejszym rynku.

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat wyjazdu skontaktuj się z nami pod adresem mailowym lub telefonicznie:

 

Pobierz formularz zgłoszeniowy kliknij tutaj

 

Autor: Instytut INTL

Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.