Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

czwartek, 26 czerwiec 2014 19:33
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Warsaw Build 2014

Międzynarodowe targi budowlane i wnętrzarskie Warsaw Build 2014 odbędą się w tym roku po raz drugi. Jest to wydarzenie skierowane do sektora B2B, dające szanse uczestnikom na zaznajomienie się z najnowszymi trendami i technologiami stosowanymi w branży budowlanej.

18 września w warszawskim Centrum EXPO XXI spotkają się nie tylko specjaliści branży budowlanej, architekci i szefowie firm ale także projektanci, właściciele zakładów produk-cyjnych, inżynierowie, designerzy i inwestorzy z kraju i zagranicy. Targom towarzyszyć będą prelekcje, wystąpienia i wykłady przygotowane przez firmy partnerskie.

 

Jako firma mamy przyjemność pełnić rolę partnera medialnego i merytorycznego tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Instytut INTL w tym roku jest inicjatorem i organizatorem konferencji pod hasłem „Rynki wschodnie, potencjał i szanse dla polskiego sektora budowlanego" Wśród prelegentów pojawią się znani szerokiemu gronu eksperci Arkadiusz Żurek i Anna Żurek, pracujące razem rodzeństwo z Instytutu INTL, którzy poruszą tematy związane z wyzwaniami logistycznymi na Rynkach Wschodnich, uwarunkowaniami kulturowymi oraz specyfiką marketingu na tych obszarach. Podczas Konferencji wystąpi także dyrektor generalny Centrum Współpracy Biznesowej Polska-Rosja – pan Iwan Rassochin, partner strategiczny Instytutu INTL.

 

Wśród tegorocznych imprez towarzyszących znalazł się III Ogólnopolski Piknik Montażystów, podczas którego odbędą się pokazy montażu drzwi wejściowych i wewnętrznych oraz szkolenia teoretyczne. Do dyspozycji uczestników będą dwa punkty konsultacyjne ZMS i punkt konsultacyjny dla inwestorów.

 

Tegoroczne targi uświetnią także Mazowieckie Zawody Płytkarzy organizowane przez Polskie Zrzeszenie Płytkarzy.

 

Pierwsze dwa dni targów przeznaczone są tylko i wyłącznie dla przedstawicieli sektora B2B, natomiast trzeci dzień targów skierowany będzie również do klientów indywidualnych.

 

Osoby chcące uczestniczyć w tym długo oczekiwanym wydarzeniu mogą dokonać rejestracji na stronie internetowej: http://warsawbuild.pl/rejestracja-on-line/

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Autor: Instytut INTL

Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.