Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Arabic (AR) Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

czwartek, 18 lipiec 2013 16:58
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Szkolenie PSML: "Optymalizacja wykorzystania powierzchni magazynowej"

Choć słoneczna pogoda zachęca do odpoczynku, nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Instytut INTL jako członek Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki regularnie angażuje się w podejmowane przez PSML inicjatywy.

Tym razem pracownicy naszej firmy uczestniczyli w kolejnym spotkaniu „Z praktyki menedżera logistyki", które dotyczyło optymalizacji wykorzystania powierzchni magazynowej. Warszaty poprowadził Pan Krzysztof Kurek z firmy LogArt, członek PSML, – menedżer z ponad 20-letnim stażem.

 

Uczestnicy mogli dowiedzieć się jak w optymalny sposób wykorzystywać zasoby magazynowe w firmie – jak korzystać z magazynowych KPI (Key Performance Indicators) do podejmowania kluczowych decyzji optymalizacyjnych, jak maksymalizować wskaźniki pojemności oraz stopień wykorzystania magazynu.

 

Podczas spotkania przedstawiono także narzędzia, przy wykorzystaniu programu Excel, służące do monitorowania wskaźników magazynu - czyli zbiór funkcji i metod do ich mierzenia oraz automatyzowacji monitorowania poszczególnych obszarów magazynu - czyli jak korzystać z makr.

 

Dziękujemy PSML za zaproszenie na warsztaty logistyczne.

 

Autor: Instytut INTL

Copyright 2011 - 2019 Instytut INTL. All rights reserved.