Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

Aktualności - Instytut INTL

Wielka chwila dla Instytut INTL i naszego projektu NeuroSpace! Wspólne prowadzenia prac badawczych oraz utworzenie klastra zajmującego się rozwojem autonomicznych dronów, to główne założenia zawartej umowy o współpracy pomiędzy Politechniką Wrocławską, NeuroSpace oraz Urzędem Miasta Wrocławia.

Opublikowano w Newsy

Minęło właśnie 5 lat od kiedy Instytut INTL nawiązał współpracę z SkySnap. Projekt SkySnap powstał z inicjatywy Tomasza Kozłowskiego i Łukasza Czerwińskiego z Politechniki Warszawskiej. Wystartowali w 2015, początkowo jako start-up ale dziś firma zatrudnia już 10 osobowy zespół ekspertów.

Opublikowano w Newsy

Jest nam niezmiernie miło poinformować o podpisaniu przez NeuroSpace listu intencyjnego o współpracy z Solectric Polska GmbH, które miało miejsce w minioną środę 22 lipca 2020 w siedzibie NeuroSpace we Wrocławiu.

Opublikowano w Newsy

Copyright 2011 - 2021 Instytut INTL. All rights reserved.